Publikacje nauczycieli

• Przedszkolaki z grup II i III wzięły udział w uroczystym wsadzeniu drzewka , które nasze przedszkole otrzymało w podziękowaniu od Burmistrza Miasta Trzebini pana Stanisława Szczurek za wzorowo przeprowadzoną akcję „ Sprzątanie Świata- Polska 2012”. W tym roku akcję przeprowadzono pod hasłem: „ Kocham, lubię, szanuję…nie śmiecę”.

2012-10-11, 14:59 Administrator Strony
  • W związku z realizowanym tematem „Bezpieczny przedszkolak” dnia 04.10.2012 r., dzięki uprzejmości Komendanta Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Zarzecze 106, grupa Tygrysków wybrała się na zajęcia pokazowe. Dzieci mogły nie tylko pooglądać z bliska wozy strażackie i sprzęt pożarniczy, ale wysłuchały również opowieści o trudnej i niebezpiecznej

2012-10-11, 12:45 Ula Tyrała
  • Dzieci ze starszej grupy żłobkowej malowały farbami w kolorach liści jesiennych swoje wcześniej odrysowane rączki na kartkach papieru. Po zakończeniu prace zostały wycięte i na drzwiach w szatni zostało sformułowane drzewo z rączek dzieci.

2012-10-10, 22:05 Żłobek Miejski w Sokółce
  • Dzieci w grupie Rumianków wykonały prace pt "Drzewa owocowe". Dzieci dostały sylwetki drzewa, które za pomocą kredek miały za zadanie pokolorować. Następnie prace zostały wywieszone na wystawie.

2012-10-10, 22:01 Żłobek Miejski w Sokółce
  • Dzieci z grupy Rumianków korzystając z deszczowej pogody wybrały się na sale gimnastyczną. Najpierw pokonały samodzielnie schody następnie rozpoczęły zabawę na sali gimnastycznej. Do wykorzystanie miały kształtki, piłki, hula hop, basen z kulkami. Dzieci bawiły się, skakały,i co najważniejsze bardzo dobrze się bawiły.

2012-10-10, 21:57 Żłobek Miejski w Sokółce
  • W poniedziałek 8 października dzieci z Gr V były na wycieczce w księgarni Empik. Uczestnictwo w zajęciach pozwoliło dzieciakom poznać historię powstawania książek. Dzieci wysłuchały opowieści o książkach ilustrowanej pięknymi tablicami, poznały różne rodzaje pisma od obrazkowego przez węzełkowe do współczesnego. Zwiedzając księgarnię dzieci

2012-10-10, 19:55 Agnieszka Ciupa
  • Już od pierwszych dni pobytu dzieci w przedszkolu uczymy ich podstawowych zasad bezpiecznych zachowań na drodze, w miejscach publicznych i w domu. Bawimy się, jak bezpiecznie poruszać się po ulicy i przechodzić przez jezdnię wykorzystując pomoce takie jak: sygnalizator świetlny, znaki drogowe, które zostały zakupione w ramach projektu "Partnerstwo dla Rodziny".

2012-10-10, 19:30 Nauczyciel Przedszkola
  • ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA DZIECI NIEUCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA pt.: JA I MOJA RODZINA termin konkursu: 15.10.2012 - 29.10.2012 ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE: do udziału zapraszamy wszystkie dzieci nieuczęszczające do przedszkolakażdy uczestnik może wykonać jedną pracę dowolną techniką plastycznąwymiary pracy powinny mieć format minimum

2012-10-10, 17:41 Anna Jankowska
  • Opowiedz „Jedyną taką historię!” Główną atrakcją Akademii Super Przedszkolaka – Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego – jest konkurs pt. „Jedyna taka historia” dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. „Jedyna taka historia” to doskonała zabawa dla dzieci i ich rodziców, polegająca na ułożeniu

2012-10-10, 15:06 Emilia Kostrzewska
  • 04.10.2012r grupa "Tygryski" i "Liski" obchodziła "Urodziny Marchewki". Z tej okazji dzieci spotkały się by razem świętować. Zamiast tortu urodzinowego każdy dostał do chrupania marchewkę. Dzieci rozpoznawały za pomocą zmysłu smaku i dotyku wybrane warzywa.

2012-10-08, 23:16 Monika Radko
Wyświetl